pl  gb  de
E-Samorząd
III Miejsce Warsztatu Terapii Zajęciowej „Diament” w IX Nadbałtyckiej Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych
miasto | | 9.09.2013

Na zaproszenie Puckiego Stowarzyszenia Wspierającego Osoby Niepełnosprawne Umysłowo „Razem” . w dniach 31.08.2013r. – 01. 09.2013r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Diament” przy Kole Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Słupsku mieli okazję uczestniczyć w IX Nadbałtyckiej Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych. Konkurencje sportowe polegały miedzy innymi na biegach terenowych po terenach leśnych w nadmorskich oraz regat załóg żeglarskich i spływu kajakowego rzeką Piaśnicą do morza.

Warsztatowa drużyna składająca się z uczestników : Arkadiusza Fiderera, Leszka Ampulskiego , Daniela Balawandera, Agnieszki Kałużnej, Moniki Szymanek i Aleksandry Gierek pod opieką terapeutki Hanny Gorskiej i rehabilitantki Partycji Berbeć zajęła honorowe III miejsce.

Aktywne formy rehabilitacji to niepowtarzalna szansa na promocje aktywnego stylu życia i uspołecznienie życia osób niepełnosprawnych. Warsztat Terapii Zajęciowej zdobył pamiątkową statuetkę oraz nagrodę główna w postaci aparatu fotograficznego firmy NIKON.


Zobacz również
© 2018 Urząd Miejski w Słupsku
Wykonanie: INVENTOR Multimedia